Triple SwissKubiK v černé kůži prošívanou bílou nití

Triple SwissKubiK v černé kůži prošívanou bílou nití

SwissKubiK v černé kůži prošívanou bílou nití Špičkové natahovače SwissKubiK jsou kompletně navrženy a vyráběny ve Švýcarsku v kolébce hodinářství Ženevě. Standardní SwissKubik je krychle s délkou strany 10cm, vyrobena z… Více informací

 Do 14 dnů 
39 000
47 190 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
SWISSKUBIK
Kód výrobku:
SK03.CV001
Katalogové číslo:
A01-3340
Záruka:
3 roky
Přidat k porovnání

SwissKubiK v černé kůži prošívanou bílou nití

Špičkové natahovače SwissKubiK jsou kompletně navrženy a vyráběny ve Švýcarsku v kolébce hodinářství Ženevě. Standardní SwissKubik je krychle s délkou strany 10cm, vyrobena z nejlepších materiálů za použití nejmodernějších technologií. Proto je záruka na tyto přístroje 3 roky.

Elektronika a motor natahovače mají velmi nízkou spotřebu, na dvě standardní baterie (C LR14) umožní nepřetržitý chod po několik let.

SwissKubik je standardně naprogramován na 950 otáček za den v obou směrech, což zajistí dostatečné natažení prakticky všech běžně používaných strojků. Nicméně počet otáček a směr otáčení je možné konfigurovat pomocí připojení USB.

Mezi zajímavosti patří, že rotor se vždy zastaví ve svislé pozici. Standardní natahovač lze doplnit o krycí akrylové dvířka.

SwissKubik Masterbox v provedení z teletiny je možné dodat ve 4 provedeních barev a prošití.

   BLUETOOTH APP

en_badge_web_generic.png

images.png

Parametry

Vnější rozměry: 100x300x100 mm (vxšxh)

Vnější rozměry: 100x300x100 mm (vxšxh)

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů