Ochranná pěna pro model 925

Ochranná pěna pro model 925
  • Ochranná pěna pro model 925
  • Ochranná pěna pro model 925
  • Ochranná pěna pro model 925
  • Ochranná pěna pro model 925

Ohranná výplň do kufrů NANUK Case je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny a jednotlivé výplně odpovídají velikostně modelům, pro které jsou určeny. Každá pěna do kufrů NANUK Case je složena ze 3 dílů - vrchní díl… Více informací

 2 až 5 dnů
997
1 206 včetně DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
NANUK
Kód výrobku:
925-FOAM
Katalogové číslo:
A01-3054
EAN:
666365002730
Záruka:
2 roky
Přidat k porovnání

Ohranná výplň do kufrů NANUK Case je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny a jednotlivé výplně odpovídají velikostně modelům, pro které jsou určeny. Každá pěna do kufrů NANUK Case je složena ze 3 dílů - vrchní díl pro vložení do víka kufru, spodní nízký díl pro vložení na dno kufru a vyšší třetí díl s úpravou "precubed" pro ochranu přepravovaných předmětů.

"Precubed" úprava znamená, že je pěna předřezaná na malé čtverce, které je možné variabilně vyjmout a připravit tak vždy tvar vhodný přímo pro přepravovaný předmět, aby byla zajištěna jeho co největší bezpečnost. Tato úprava umožňuje flexibilitu využití prostoru všech kufrů NANUK Case a je ideální pro ty, kteří hledají rychlou a jednoduchou cestu pro ochranu a uspořádání přepravovaných věcí.

 

 

3 jednoduché kroky k úpravě pěny:

1.NAMĚŘENÍ

Položte na výplň všechny předměty, které chcete v kufru přepravovat a upravte jejich finální rozmístění. Pro větší bezpečnost vašich věcí (zejména křehkých) se ujistěte, že mezi jednotlivými předměty je mezera zhruba 5 cm.

 

2. ODSTRANĚNÍ KOSTEK PĚNY

Podle tvaru daného předmětu odstraňte kostky pěny buď vytržením prsty nebo k odstranění použijte ostré nástroje (zajistí hladší konturu) jako například kuchyňský nůž, zlamovací řezák, apod.

 

3. ULOŽENÍ PŘEDMĚTŮ

Jakmile jsou požadované kostky pěny odstraněny, uložte předměty na své místo a zkuste, zda vše pasuje. Pokud je třeba, dolaďte velikost otvoru pro daný předmět.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů

Mohlo by Vás také zajímat